reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Robert Downey Jr’ın yıllar sonra gün yüzüne çıkan Iron Man fotoğrafları

 - Güncelleme: 04 Aralık 2019 19:19

Iron Man karakteriyle gönüllerde taht kuran Robert Downey Jr’ın yıllar önce sette çekildiği fotoğraflar gün yüzüne çıktı. Bu fotoğrafların ikinci film döneminde çekildiği söyleniyor.

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni’nin temellerini atan isimlerden biri Robert Downey Jr. Başarılı oyuncu 2008 yılında vizyona giren ilk filmle birlikte Tony Stark karakteriyle özdeşleşti. Geride bıraktığımız on sene içinde MCU içindeki en aktif oyunculardan biri oldu. Aynı zamanda olayların büyük bir kısmı da Iron Man’in etrafında şekillendi. Bu önemli karaktere Avengers Endgame ile birlikte veda ettik. Ancak aradan geçen yıllara rağmen Iron Man’le ilgili yeni fotoğraflar ortaya çıkabiliyor.

Iron Man 2 setinden yeni görüntüler

Robert Downey Jr FR isimli bir Twitter hesabı yeni Tony Stark fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Bu fotoğraflarla birlikte görüntülerin Iron Man 2 setinden olduğu açıklandı. Orijinal tweette bunun kullanılmayan bir kostüm olduğu söyleniyor. Ancak Marvel stüdyolarının daha önce paylaştığı fotoğraflar sayesinde bunun bir set giysisi olduğunu tahmin ediyoruz. Çünkü Robert Downey Jr’ın dublörünü aynı kıyafetle görmüştük.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buna rağmen Robert Downey Jr’ın yıllar sonra ortaya çıkan fotoğrafları büyük ilgi gördü. Fotoğrafların kaynağının neresi olduğuna dair henüz hiçbir fikrimiz yok. Bahsettiğimiz fotoğrafları haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Black Widow filminin ilk fragmanı