reklamı kapat

POPÜLER

Jon Snow

Game of Thrones finalindeki önemli Jon Snow detayı

Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington, Game of Thrones finaliyle ilgili önemli bir detayı açıkladı. Böylece Daenerys Targaryen ihaneti biraz daha netlik kazandı.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un son sezonunda işler çok karmaşık bir hal aldı. Jon Snow’un Daenerys Targaryen‘e bağlılık yemini etmiş olması ona dair gerçeği ortaya çıkmasıyla büyük bir probleme dönüştü. İkili arasındaki akrabalık bağının ortaya çıkmasından sonra Daenerys Targaryen’in deliliğin sınırını aşmasına şahit olduk. King’s Landing’e düzenlenen saldırı sırasında işler çığrından çıktı. Masum insanların ve çocukların ejderha ateşiyle yok edilmesine şahit olduk. Buna şahit olan Jon Snow hala Daenerys Targaryen’e bağlı olduğunu söylüyordu. Sonra birden bire fikrini değiştirdi ve Demir Taht’ın önünde Daenerys Targaryen’i öldürmesine şahit olduk. Peki perde arkasında ne yaşandı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jon Snow nasıl karar değiştirdi?

“Jon, Daenerys’e ihanet edeceğini son ana kadar bilmiyordu. Onun düşünce biçimi diğerlerinden farklıydı. Sonrasında Jon kız kardeşlerinin de tehlikede olduğunu fark ediyor. Durum bir anda ailesiyle Daenerys arasında bir tercih yapma noktasına geliyor.”

Görünen o ki Jon Snow kendisine yapılan uyarıların ardından yaşananların sadece Daenerys Targaryen ile ilgili olmadığını fark ediyor. Onun deliliği ve zalimliğinin bir şekilde kendi ailesine de ulaşacağını fark ediyor ve son dakikada karar değişikliği yapıyor.

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı