reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Fragmanla ortaya çıkan yeni Black Widow kostümleri

Marvel hayranlarının merakla beklediği Black Widow filmi sonunda ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Bu tanıtımda Natasha Romanoff’un birden fazla yeni kostüm giyiyor olması dikkatlerden kaçmadı.

Bildiğiniz gibi MCU izleyicileri çok uzun zamandır Black Widow’un kendi filmine kavuşmasını istiyordu. Onların bu arzusu sonunda gerçek oluyor. Captain America Civil War ve Avengers Infinity War filmleri arasında geçecek olan bu hikayenin yönetmenliğini Cate Shortland üstleniyor. Başroldeki Scarlet Johansson‘a David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi isimler eşlik ediyor. Paylaşılan ilk fragmanda hayranların dikkatini çeken pek çok detay yer alıyordu. Bunlardan biri de Natasha Romanoff’un giydiği yeni kostümler oldu.

Black Widow kostümleri

Fragmanda Natasha’nın üzerinde iki farklı kostüm görüyoruz. Bunlardan ilki siyah ve şimdiye kadar gördüğümüz Black Widow kostümlerinden farklı. Omuz bölgesinde korumalar yer alıyor. Siyah ve gri renklerindeki kıyafetten beyaz çizgi halinde detaylar yer alıyor. Natasha’nın saçlarındaki örgüler de ayrıca dikkate değer. İkinci kostümün rengi ise beyaz ağırlıktı. Arada bazı siyah detaylar da bulunuyor. Bu kostüm önceden gördüklerimize nazaran daha korunaklı duruyor. Ayrıca Natasha’nın sırtındaki kılıç detayını da göz ardı etmemek gerekiyor. Bu beyaz kostüm Black Widow: Deadly Origin çizgi roman serisinde yer alıyordu. Çizgi romanlarda bu kıyafetin karlı ortamlarda kullanıldığını görüyorduk. Onun bu kostümü Red Room eğitim tesislerine geri dönmeden önce giydiği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Filmin ilk fragmanı