reklamı kapat

POPÜLER

black widow

Black Widow filmi hakkındaki en önemli detay

Başrolünü Scarlet Johansson’ın üstlendiği Black Widow sonunda ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Bu filme dair kesinlikle bilmeniz gereken tek bir detay bulunuyor.

Marvel Sinematik Evreni’ni yakından takip eden izleyiciler Natasha Romanoff‘un başına neler geldiğini biliyor. Avengers Endgame’de Thanos’un yaptıklarını geri almak isteyen kahramanlarımız geçmişten sonsuzluk taşlarını toplamaya başladı. Hawkeye ve Black Widow’un payına Vormir’deki ruh taşı düştü. Bu taşı alabilmek için bir fedakarlık gerekiyordu. Bu noktada büyük mücadeleler sonunda kendini feda eden isim Black Widow oldu. Böylece ona veda etmek zorunda kaldık. Şimdi Natasha Romanoff’un kendi filmine kavuşuyor olması izleyicilerin kafasını karıştırmış olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önemli Black Widow detayı

Black Widow’la ilgili mutlaka bilmeniz gereken bir şey varsa bu da filmin geçmişi konu ediyor olması. Yani Natasha Romanoff hayata dönmüyor. Filmde izleyeceğimiz olaylar Captain America Civil War ve Avengers Infinity War filmleri arasında yaşanacak. Natasha, Civil War döneminde Iron Man’e destek çıkmış fakat daha sonra Captain America’ya yardımcı olarak arkadaşlarına ihanet etmişti. İşte Black Widow’un solo filmi bu yaşananlardan hemen sonrasını anlatacak.

Uzun zamandır beklenen bu filmin yönetmenliğini Cate Shortland üstleniyor. Scarlet Johansson’a David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi isimler eşlik ediyor. Black Widow, 1 Mayıs 2020 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan ilk fragmanı izlemek isterseniz, hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin ilk fragmanı