reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow filminin Avengers Infinity War’a etkisi

 

Başrolünde Scarlett Johansson’ın yer alacağı Black Widow filminin fragmanının gün yüzüne çıkmasının ardından Marvel’ın başındaki Kevin Feige dikkat çekici bir açıklamaya imza attı.

Artık bilmeyen kalmadı, Natasha Romanoff Avengers Endgame’in finalinden önce ruh taşını ele geçirmek için kendini feda etti. Böylece onun Marvel Sinematik Evreni macerası son bulmuş oldu. Ancak karakterin geçmişine dair öğreneceğimiz daha çok şey var. Marvel hayranlarının uzun yıllardır istediği solo Black Widow filmi Avengers Endgame sonrasında beyaz perdeye taşınıyor. Kahramanımızın bu macerası Captain America Civil War sonrasında, Avengers Infinity War öncesinde geçecek. Solo filmde yaşanacaklar çoktan izlediğimiz Avengers Infinity War ve Avengers Endgame’e farklı bir gözle bakmamızı sağlayacak. En azından Marvel’ın başındaki Kevin Feige öyle diyor.

Black Widow filminin önemi

“Black Widow’un geçmişinde daha önce görmediğimiz bir zaman dilimini keşfetmek istedik. Bunların Captain America Civil War ve Avengers Infinity War dönemi nasıl etkilediğini göreceğiz. Aslına bakarsanız bu filmde yaşanacaklar Natasha Romanoff’un Avengers Infinity War ve Avengers Endgame’deki hareketlerini daha anlamlı kılacak. Solo filmin ardından çoktan seyrettiğiniz bazı Black Widow’la bağlantılı sahneler daha anlamlı gelecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kevin Feige’nin burada Natasha Romanoff’un kendini feda etmeyi seçtiği sahneyi kastettiğini düşünüyoruz. Bencil bir karakter olarak görünen Black Widow nasıl oldu da herkesin iyiliği için kendini feda etti, zihinsel olarak bu noktaya nasıl ulaştı, bu solo film sayesinde öğreneceğiz.

İlginizi çekebilir

Black Widow’un ilk fragmanı