reklamı kapat

POPÜLER

The Flash

Warner Bros’tan beklenen The Flash filmi hamlesi

Warner Bros. stüdyolarının uzun zaman önce duyurduğu The Flash filminin ne zaman vizyona gireceği sonunda belli oldu. Böylece uzun süredir devam eden belirsizlik son buldu.

The Flash’ın aslında uzun zamandır gündemde olan bir proje olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu yapımın vizyona gireceği tarihe dair açıklamalar zaman içinde değişti. Bunun sebebi ise aranan yönetmenin bir türlü bulunamaması olmuştu.Bu sorun geçtiğimiz aylarda çözüldü. IT serisinin yönetmeni Andy Muschietti, The Flash’ın solo macerasını beyaz perdeye taşıyan isim olacak. Barry Allen rolünde ise Justice League filminde de seyrettiğimiz Ezra Miller‘ı göreceğiz. DC hayranları uzun zamandır bu filmin vizyon tarihinin belli olmasını bekliyordu. The Wrap‘in haberiyle birlikte bu tarih de netlik kazandı. Ezra Miller’ın başrolünde yer alacağı The Flash’ı 1 Temmuz 2022 tarihinde seyredebileceğiz. Filmde başka kimlerin rol alacağı, olayların Justice League öncesinde mi, sonrasında mı geçeceği gibi detaylar henüz açıklanmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Flash belirsizliği

2015 senesinde bu proje için Chris Miller ve Phil Lord ile anlaşma sağlanmıştı. Ancak ikili bu projeyi Solo: A Star Wars Story için bıraktı. Dark Shadows filminin yazarı Seth Grahame-Smith senaryo için düşünülen isimlerden biriydi ancak stüdyoyla fikir ayrılıkları yaşandığı için bu ortaklık devam edemedi. Dope ile tanınan Rick Famuyiwa da aynı sebepten stüdyoyla yollarını ayırmayı seçmişti. Bir dönem senaryo işini Ezra Miller’ın halledeceğini bile okumuştuk ancak sonunda bu belirsizlikler dönemi son bulmuş oldu.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı