reklamı kapat

POPÜLER

flash
flash
flash
flash

Flashpoint filmi için DC’nin yardımına Marvel koşuyor

17 Ocak 2018

DC Sinematik Evreni için bildiğiniz gibi işler pek yolunda gitmiyor. Bu yüzden Flashpoint‘te bakış açısını bir kez daha değiştiren Warner Bros. soluğu Marvel Sinematik Evreni’nde aldı.

21 Aralık’ta vizyona girecek olan Aquaman‘i bir kenara bırakacak olursak, DC Sinematik Evreni içinde bizi en çok heyecanlandıran gelecek yapım Flashpoint. DC’nin Wonder Woman hariç her yeni filmde yerden yere vurulması ise haliyle film için endişelerimizi artırıyor. Aldığı her yeni kararda sanki bir şeyleri daha da bozuyormuş gibi görünen Warner Bros. ise Variety‘nin özel haberine göre yeni bir karara imza atma aşamasında. Ezra Miller’ın başrolünü oynayacağı filmi yönetmesi için Spider-Man: Homecoming filminin yazarları John Francis Daley ve Jonathan Goldstein ile görüşülüyor.

DC Sinematik Evreni’ne Marvel dokunuşu

Justice League filmi ağır eleştiriler aldıktan sonra, DC Sinematik Evreni’nin sonuna gelindiği ve artık Warner Bros.’un yeni film çekmemesi gerektiğini yazanlar dahi olmuştu. Haliyle Flashpoint gibi beyaz perdede kesinlikle görmek istediğimiz bir yapımın geleceği için de spekülasyonlar hızla başladı. Ancak görünen o ki Warner Bros. pes etmeyecek. Bunun yerine sürekli Marvel filmleriyle kıyaslandığı için Marvel’ın çalıştığı isimleri projeye dahil etmeye devam edecek gibi. Firma resmi bir açıklamada bulunmadı. Ancak bu karar kesinleşirse Flashpoint’in nasıl bir film olacağını açıkçası merak ediyoruz. İkilinin kaleme aldığı Spider-Man: Homecoming filminin fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

İlgili video

YORUMLAR