reklamı kapat

POPÜLER

Watchmen

Watchmen’in yıldızı kendi rolüne yeniden talip

17 Ocak 2018

Efsane çizgi romanlardan biri olan Watchmen‘in televizyona uyarlanacağı bir süre önce duyurulmuştuHBO‘da ekrana gelmesini beklediğimiz proje heyecan uyandıran açıklamalarla gündeme gelmeye başladı. Son olarak Watchmen filminin yıldızlarından biri rolünü kimseye kaptırmak istemediğini açıkladı.

Bildiğiniz üzere bu efsane çizgi roman Zack Snyder tarafından beyaz perdeye taşınmıştı. Onun hikayeyi sinemaya aktarma biçimi ise büyük beğeni toplamıştı. Öyle ki film hala hayranlarının gönlünde ayrı bir yere sahip. Bu filmde Nite Owl karakterine hayat veren Patrick Wilson da karakterine fazlasıyla bağlanmış gibi görünüyor. Hatta eğer isterlerse dizide de bu karakteri canlandırmak istediğini ifade ediyor.

“Çekmesi gerçekten çok eğlenceli bir filmdi. Keşke daha fazlası olsaydı diye düşündüğümü hatırlıyorum. Dan’e yeniden hayat vermek istemiştim. Yaşımızın şimdi çok daha uygun olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar Watchmen dizisiyle alakalı benimle irtibata geçen olmadı. Asıl oyuncu kadrosundan olabildiğince uzak durmak istediklerini tahmin ediyorum. Damon Lindelof’u seviyorum ve neler yapacağını görrmek için sabırsızlanıyorum. Dan’i yeniden canlandırmak isterdim ama bu konuda müjdeleyebileceğim bir gelişme yok. Ben de tıpkı sizler gibi sadece serinin hayranıyım.”

Doğrusu Patrick Wilson’ı yeniden Nite Owl olarak görmek şahane olurdu. Fakat bunun için orijinal kadronun tamamını bir araya getirmek gerekiyor. Diğer oyuncuların bunu isteyip istemeyeceğini ise zaman gösterecek.

İlgili video

YORUMLAR