reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Dwayne Johnson’ın Marvel Sinematik Evreni hevesi

Son yılları en sevilen isimleri arasında yer alan Dwayne Johnson, Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olma konusunda fazlasıyla hevesli görünüyor. Üstelik kendisi olarak…

Sizlerin de iyi bildiği gibi Dwayne Johnson aslında DC sinema evrenine dahil olmuş durumda. Sevilen oyuncu Warner Bros. stüdyolarıyla sözleşme imzaladı. Yakın gelecekte DC’nin güçlü kötülerinden Black Adam olarak karşımıza çıkacak. Üstelik karakterin kendi solo filmi olacak. Geçtiğimiz günlerde bu projenin yönetmenini bulduğunu sizlere duyurmuştuk. Buna rağmen Dwayne Johnson, Marvel dünyasına fazlasıyla sıcak bakıyor gibi görünüyor.

Marvel dünyasında Dwayne Johnson

Avengers Endgame ve Dwayne Johnson, MTV Sinema ve Televizyon Ödülleri gecesinde ödül alanlar arasında yer alıyordu. MTV ekibi ödül sonrasında Avengers Endgame yönetmenlerinden Anthony Russo’ya mikrofon uzatmış ve The Rock’ın MCU’ya dahil olma ihtimalini gündeme getirmişti. Yönetmene “Dwayne Johnson MCU’da hangi kahramanı oynamalı?” diye sorulmuştu. Anthony Russo da “The Rock kendisini oynamalı” diyerek yanıt vermişti. Onun bu açıklamasına Dwayne Johnson‘dan cevap gecikmedi. Dikkat çeken bu haberi Twitter üzerinden alıntılayan oyuncu şu sözleri paylaştı: “Bu rolü oynamak için dünyaya geldim. Gerçekten. Sizleri bu akşam arayacağım Russo kardeşler. Marvel Sinematik Evreni’ne sonsuza kadar hükmetmenin zamanı geldi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuncunun Warner Bros. stüdyolarıyla olan sözleşmesi nedeniyle gerçekten Marvel dünyasına katılması söz konusu olmayabilir. Buna rağmen hem Antony Russo hem de Dwayne Johnson’ın yanıtları çok keyifli.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı