reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson kendi DC filmine kavuşuyor

Ünlü oyuncu Dwayne Johnson‘ın DC’nin sinema evrenine dahil olduğu bir süre önce belli olmuştu. Heyecan uyandıran bu gelişmenin ardından şimdi de Johnson’ın başrolde yer alacağı bir çizgi roman uyarlaması izleyeceğimiz açıklandı.

Sevilen oyuncunun Shazam filminde Black Adam karakterini canlandıracağı bir süredir biliniyordu. Dwayne Johnson’ın DC Evreni’ne katılması, üstelik bu sefer kötü bir karaktere hayat verecek olması çizgi roman sevenleri memnun etmişti. Şimdi The Hollywood Reporter‘ın haberine bakılırsa Johnson’ı sadece bir filmde görmeyeceğiz. Duyurulan yeni projeyle birlikte Black Adam’ın solo maceraları da beyaz perdeye taşınacak.

Black Adam kötü adamlıkla anti-kahramanlık arasında gidip gelen hikayeleriyle tanınıyor. Oldukça güçlü ve hızlı olan bu karakter yaşlanmıyor. Zekasıyla öne çıkan Black Adam büyü ve şimşek kontrolü yapabiliyor. Şimdi bu kahramanın önce Shazam filminde ufak bir rolle yer alması, ardından da kendi hikayesine kavuşması bekleniyor. Elbette Warner Bros. şimdiye kadar açıklanan planlarında değişikliğe gidebilir. Ancak herhangi bir karar değişikliği olmazsa Shazam filmi 5 Nisan 2019‘da vizyona girecek ve Johnson’ın karakteriyle tanışmamıza vesile olacak. Ardından Black Adam kendi maceralarıyla izleyici karşısına çıkacak. Bu filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz bilinmiyor.