reklamı kapat

POPÜLER

Black Adam

Dwayne Johnson’lı Black Adam cephesinde netleşen planlar

Başrolünde Dwayne Johnson’ın yer alacağı Black Adam filmine dair çalışmalar giderek hız kazanıyor. Böylece filme dair planlar da netleşiyor. Son gelişme ise filmi dört gözle bekleyenleri fazlasıyla heyecanlandıracak.

Öncelikle şimdiye kadar kesinleşen detaylara şöyle bir göz atalım. Dwayne Johnson‘ın da DC sinema evrenine dahil olduğu uzun bir süre önce öğrenmiştik. Hatta onu aslında Shazam filminin kötüsü olarak seyretmeyi bekliyorduk. Sonrasında Warner Bros. stüdyolarının planları değişti. Black Adam’ın kendi solo filmine kavuşacağı açıklandı. Bu kararın ardından DC cephesinde projeye dair büyük bir sessizlik hakimdi. Ardından arka arkaya gelişmeler yaşanmaya başladı. Suskunluk dönemi filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra’nın üstleneceğinin açıklanmasıyla bitti. Üstelik Jaume Collet-Serra daha önce Dwayne Johnson’ın rol aldığı Jungle Cruise filmini de yönetmişti. Yani ikili çoktan tanışıyor.

Son Black Adam gelişmeleri

Gelelim son gelişmelere… Collider ekibi Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filminin basın davetine katıldı. Burada Dwayne Johnson’ın Seven Bucks Productions yapım şirketinin başındaki Hiram Garcia enteresan bir açıklamada bulundu. Warner Bros. stüdyolarının Black Adam filmi için yürüttüğü çalışmalar yakında beklenen noktaya ulaşacak gibi görünüyor. Eğer bir problem yaşanmazsa Black Adam’ın çekimleri 2020 senesinin sonlarına doğru başlayacak. O zamana kadar hem senaryo tamamlanacak, hem de oyuncu tercihleri netleşecek. Ardından Dwayne Johnson’ın Black Adam’ı beyaz perdede boy gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Umuyoruz ki bu süreç sorunsuz olarak atlatılır. Çünkü bu projeyi çok uzun zamandır bekliyoruz. Artık filmi izlemenin zamanı geldi de, geçiyor bile.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı