reklamı kapat

POPÜLER

Black Adam

Dwayne Johnson’lı Black Adam cephesinde heyecan uyandıran gelişme

DC sinema evrenine dahil olan Dwayne Johnson yakında Black Adam karakteriyle karşımıza çıkacak. Sonunda bu filmin kamera arkasına kimin geçeceği de belli oldu.

Aslına bakarsanız Dwayne Johnson’ın da DC sinema evrenine dahil olduğu uzun zamandır biliniyor. Onun Black Adam karakterini canlandıracağı günü heyecanla bekliyoruz. Normalde u karakteri Shazam filminin kötüsü olarak seyretmeyi bekliyorduk fakat Warner Bros daha sonra ufak bir plan değişikliği yaptı. Shazam’ın farklı bir kötüyle mücadele etmesi ve Black Adam’ın kendi solo filmine kavuşması planlandı. Elbette bunun en büyük nedeni Dwayne Johnson’ın yıldız gücü. Onun tek başına izleyicileri beyaz perdeye çekebileceği tahmin ediliyor.

Black Adam gelişmeleri

Uzun zamandır gündemde olan Black Adam’la ilgili somut gelişmeler yaşanmıyor olması DC hayranlarının canını sıkmıştı. Sonunda suskunluk dönemi son buldu. Hollywood’un güvenilir kaynaklarından Variety‘nin haberine göre Warner Bros stüdyoları sonunda Black Adam’ın yönetmenini belirledi. Filmin kamera arkasında Non-Stop, The Shallows, The Commuter gibi filmleriyle tanınan Jaume Collet-Serra görev yapacak. Jaume Collet-Serra daha önce Dwayne Johnson’ın rol aldığı Jungle Cruise filmini de yönetmişti. Fakat bu proje henüz vizyona girmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenin bulunmasının ardından Black Adam filmine dair diğer detayların da yakın gelecekte hızla kesinlik kazanacağını tahmin ediyoruz. Oyuncu kadrosunun tamamlanması ve senaryonun onaylanmasıyla çekimler yakın gelecekte başlayabilir.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı