reklamı kapat

POPÜLER

Black Adam

Dwayne Johnson’dan Black Adam ve Superman karşılaştırması

Son yılların en sevilen isimlerinden Dwayne Johnson yakında Black Adam karakteriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. The Rock karakterinin en az Superman kadar güçlü olduğunu düşünüyor!

Öncelikle bilmeyenler için kısa bir bilgi verelim. Normalde Dwayne Johnson’ın da DC sinema evrenine dahil olduğu uzun zamandır biliniyor. DC çizgi romanlarındaki önemli kötülerden Black Adam olarak beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor. Normalde onu Shazam filminin kötüsü olarak seyredecektik. Ancak sonradan planlar değişti. Warner Bros stüdyoları Dwayne Johnson’ın popülerliğinden yararlanmak adına Black Adam’ın solo filmi çekmeye karar verdi. Bu proje son olarak geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Non-Stop, The Shallows, The Commuter gibi filmleriyle tanınan Jaume Collet-Serra‘nın filmin yönetmenliğini üstleneceği belli olmuştu. Şimdi de Dwayne Johnson dikkat çekici bir açıklamaya imza attı.

Superman vs Black Adam

The Rock geçtiğimiz günlerde MTV Sinema ve Televizyon Ödülleri’nde özel bir ödülün sahibi oldu. Aynı akşam ödülü aldıktan sonra MTV mikrofonlarına konuştu. Kendisine Black Adam karakteri sorulduğunda “O Superman’le aynı güçlere sahip bir karakter. Bunu düşünebiliyor musunuz? Bu yüzden çok havalı ve heyecan uyandıran bir proje!” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun Black Adam’la Superman‘i karşılaştırması büyük ilgi çekti. The Rock hayranlarının bu yeni DC projesi için biraz daha heyecanlanmasına vesile oldu. Bakalım Warner Bros bu yeni projenin altından kalkabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı