reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson Black Adam

Dwayne Johnson cephesinden beklenen Black Adam müjdesi

Dwayne Johnson merakla beklenen Black Adam filmi için nihayet tarihi paylaştı. Tarihle beraber ilk resmi tasarım da göründü.

Advertisement

Dwayne Johnson çok uzun zamandır Black Adam filmi üzerine çalışıyor. Shazam! sonrası artık hayranların bekleyemediği film içinse Johnson tarafından nihayet resmi açıklama geldi. Film için hazırlanmış poster çalışmasını Instagram hesabı üzerinden paylaşan Johnson, yıllardır geliştirilen film için vizyon tarihini verdi. Black Adam’ı sinema izleyicisiyle buluşturacak olan yapım 22 Aralık 2021‘de vizyondaki yerini alacak. Aquaman’i de aynı dönemde vizyona sokan Warner Bros. benzer bir stratejik yerleştirmeyi bu film için de kullanmış gibi görünüyor.

View this post on Instagram

The Man in Black ⚡️ Like most kids growing up, I dreamed about being a superhero. Having cool superpowers, fighting for what’s right and always protecting the people. It all changed for me, when I was 10yrs old and was first introduced to the greatest superhero of all time – SUPERMAN. As a kid, Superman was the hero I always wanted to be. But, a few years into my fantasy, I realized that Superman was the hero, I could never be. I was too rebellious. Too rambunctious. Too resistant to convention and authority. Despite my troubles, I was still a good kid with a good heart – I just liked to do things my way. Now, years later as a man, with the same DNA I had as a kid – my superhero dreams have come true. I’m honored to join the iconic #DCUniverse and it’s a true pleasure to become, BLACK ADAM. BLACK ADAM is blessed by magic with the powers equal to SUPERMAN, but the difference is he doesn’t toe the mark or walk the line. He’s a rebellious, one of a kind superhero, who’ll always do what’s right for the people – but he does it his way. Truth and justice – the BLACK ADAM way. This role is unlike any other I’ve ever played in my career and I’m grateful to the bone we’ll all go on this journey together. BLACK ADAM 12.22.21 ⚡️ Huge thank you to my friends, @jimlee and @bosslogic for this first time ever bad ass collaboration.

A post shared by therock (@therock) on

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dwayne Johnson nihayet Black Adam rolüyle vizyonda

Johnson Instagram gönderisinde düşüncelerini paylaşırken şunları dile getiriyor: “Pek çok küçük çocuk gibi ben de büyürken hep süper kahraman olma hayali kurdum. Havalı süper güçlerle haklının yanında savaşmayı ve insanları korumayı. 10 yaşında tüm zamanların en kudretli süper kahramanı Superman ile tanıştığımda bu benim için değişti. Bir çocuk olarak Superman benim olmak istediğim kahramandı. Ancak birkaç yıl sonra anladım ki Superman asla dönüşemeyeceğim bir kahramanmış. Ben çok asiydim. Deli doluydum. Otoriteye ve düzene karşı çok direniyordum. Tüm sorunlarıma karşın iyi bir kalbe sahip iyi bir çocuktum. Sadece işleri kendi hoşlandığım şekilde çözmeyi seviyordum.

Şimdi yıllar sonra o küçük çocuk büyüyerek bir adama dönüştüğünde, hayallerimin kahramanı gerçek oluyor. DC Evreni’ne dahil olmaktan onur duyuyorum ve Black Adam’ı canlandırmak benim için büyük bir zevk. Black Adam’a Superman’e denk güçler bahşedilmiş. Ancak aralarındaki fark onun kurallara uyma ya da sınırı aşmama gibi bir derdi olmaması. O bir asi ve benzeri olmayan bir kahraman. İnsanlar için iyi olanı kendi yöntemiyle gerçekleştiren biri. Black Adam’ın yöntemleriyle doğrular ve adalet… Bu rol kariyerimdeki diğer rollerden çok farklı ve bu maceraya beraber dahil olduğumuz için çok mutluyum.

Çok uzun süredir Black Adam filmini hayata geçirmek isteyen Dwayne Johnson, ne kadar heyecanlı olduğunu da bu sözleriyle dile getirmiş oluyor. Oyuncunun Black Adam’ını merakla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Gözden kaçmaması gereken yeni Apple TV+ dizisi: Servant