reklamı kapat

POPÜLER

Black Adam

Black Adam filminde Superman sürprizi sinyalleri

Başrolünü Dwayne Johnson’ın üstleneceği Black Adam filminin yolda olduğunu biliyoruz. Merak edilen bu yapımda Superman sürprizi yaşanabilir!

Henry Cavill geçtiğimiz günlerde The Witcher vesilesiyle çeşitli açıklamalara imza atmış ve Superman karakteriyle daha işinin bitmediğini açıklamıştı. Aynı dönemde uzun zamandır beklenen Black Adam’ın da çalışmalarının başladığını öğrendik. Her yeni DC projesinde olduğu gibi bu sefer de Superman’in filmde görünme ihtimali gündeme geldi. Black Adam’ın yapımcılığını üstlenen Hiram Garcia, Superman beklentisiyle ilgili konuştu. Kendilerinin de böyle bir sürprize çok açık olduğunu ifade etti.

Black Adam ve Superman buluşması

“Bana sorarsanız DC inanılmaz bir evren ve her türlü ihtimale açığız. Bu yüzden proje konusunda çok istekliyiz. Henry Cavill ile arkadaşız. Aynı zamanda Dwayne Johnson ve Henry Cavill da arkadaş. DC’nin ne kadar büyük bir çizgi roman devi olduğu da ortada. Bu fikri her zaman çok beğendiğimi söyleyebilirim. Ancak ne olur, bilemiyorum. Black Adam ve Superman’in bir araya gelmesi çok güzel olurdu. İkisi inanılmaz bir güç.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hiram Garcia’nın bu açıklaması henüz iki karakteri bir araya getirmek için somut bir plan olmadığını gözler önüne seriyor. Fakat ekibin bu fikre sıcak bakıyor olması, hayranların isteğinin gerçekleşme ihtimalini de yükseltiyor. Eğer Henry Cavill isterse bu sürprizin yaşanmaması için hiçbir neden göremiyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı