reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson

Shazam ekibinin yalanladığı Dwayne Johnson söylentisi

DC çizgi romanlarından uyarlanan Shazam son zamanlarda heyecan uyandıran iddialarla gündeme geliyor. Fakat bu söylentilerden biri Shazam’ın yapımcısı ve yönetmeni tarafından yalanlandı.

Shazam son zamanlarda Superman süpriziyle adından söz ettiriyor. Son iddialara bakılırsa Man of Steel çok ufak bir sahnede de olsa filmde görünüyor. Fakat karakteri Henry Cavill’ın canlandırmadığı hatta Superman’in yüzünün bile görünmediği söyleniyor. Tam bu gelişmeler konuşulurken bir de Dwayne Johnson söylentisi gündeme geldi. Bildiğiniz gibi Dwayne Johnson, DC dünyasında Black Adam’a hayat vermeye hazırlanıyor. Onun filmin bonus sahnesinde görülebileceği konuşuluyordu. Fakat Shazam için düzenlenen soru cevap etkinliğinde bu söylenti yalanlandı. Soruları filmin yönetmeni David F. Sandberg ve yapımcısı Peter Safran yanıtladı.

Soru: Anladığımız kadarıyla Dwayne Johnson ufak bir bonus sahne çekmek için müsaitti fakat kostümün zamanında hazır olmadığı söyleniyor.

Peter Safran: Tamamen şehir efsanesi. Bu söylentiye dair doğru olabilecek tek şey Dwayne Johnson’ın müsait olma ihtimali. O dönemde zamanı var mıydı, yok muydu bilmiyorum. Çünkü böyle bir sahne çekmeye hiçbir zaman niyetimiz olmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peter Safran’ın bu yanıtıyla birlikte Black Adam karakterinin ilk olarak Shazam filminde görüneceğine dair söylentiler toptan yalanlanmış oldu. Fakat aynı şeyi Superman için söylemek henüz mümkün değil.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı