reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon
Xiaomi katlanabilir akıllı telefon
Xiaomi katlanabilir akıllı telefon
Xiaomi katlanabilir akıllı telefon
Xiaomi katlanabilir akıllı telefon

Xiaomi katlanabilir akıllı telefonu gözler önüne seren çalışma

Sektörün yükselişine devam eden isimlerinden Xiaomi, kendi katlanabilir akıllı telefon modelini geliştiriyor. İşte bu model hazırlanan tasarımlarda gerçekten etkileyici görünüyor.

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon modeli biliyorsunuz ilk defa aşağıdaki tanıtım videosu ile karşımıza çıkmıştı. LetsGoDigital, bu videodan modelin üç boyutlu taslak tasarımını hazırladı. Bir kez daha gördüğümüz üzere model olası rakiplerine hiç benzemiyor. Doğal olarak Android işletim sistemi üzerine kurulan telefon, sağdan ve soldan iki parça katlanır şekilde tasarlanmış. Açık halinde çok da aşırı büyük bir hal almayan Xiaomi katlanabilir akıllı telefon, resmi olarak Xiaomi Dual Flex ya da Xiaomi Mix Flex olarak isimlendirilebilir deniyor. Hazırlanan taslak tasarımda oldukça ince duran telefon, ince çerçeveleriyle de gerçekten nefes kesiyor. İki tarafa katlanır yapı sayesinde özellikle kapalı halinde çok dikkat çeken Xiaomi’nin katlanabilir akıllı telefonu, büyük ses getirecek ve rakiplerden daha ucuza satılacak deniyor.

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon çok merak ediliyor

Modelin 2018 içerisinde resmi olarak satışa sunması bekleniyor. Ön gösteriminin MWC 2019 kapsamında yapılabileceği tahmin edilen telefon, geleceğin en önemli ve farklı seçenekleri arasında yer alıyor. Bu alanı Samsung’un Galaxy Fold ile başlatması beklenirken, MWC 2019’da Huawei’nin de bir katlanabilir model tanıtması bekleniyor.

İlgili Video