reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon hakkında endişelendiren açıklama

Xiaomi, prototip olarak sergilediği katlanabilir akıllı telefon modeliyle gündemden düşmüyor. Ancak model hakkında endişelendiren bir açıklama var.

Xiaomi, kısa süre önce ilk katlanabilir akıllı telefon modelinin prototip halini gözler önüne seren bir video yayımladı. Direkt olarak aşağıda izleyebileceğiniz video, heyecan verici bir modelin yolda olduğunu gözler önüne seriyor. İşte bu model için konuşan şirketin ürün geliştirme sorumlusu Wang Teng, prototip sürümün çok güzel olduğunu ancak halen aşılması gereken birçok zorluk bulunduğunu belirtiyor. Yeni nesil önemli bir temsilcisi olacak telefon, biliyorsunuz sağdan ve soldan iki parça katlanır şekilde tasarlanmış. Ayrıca telefonun içe değil dışa doğru katlanan bir gövde yapısı bulunuyor. Bu ikisinin üretimi oldukça zorlaştırdığı söylenirken, Wang Teng’in açıklaması Xiaomi katlanabilir akıllı telefon modeliyle yakında zamanda tanışamayacağımızı akıllara getiriyor. MWC 2019 kapsamında videodaki prototip halinin sergileneceği tahmin edilen telefonun, satış ancak yıl sonuna doğru çıkabileceği yönünde üzücü açıklamalar yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon merak ediliyor

Telefonun Xiaomi Dual Flex ya da Xiaomi Mix Flex gibi isimler altında karşımıza çıkabileceği söyleniyor. Fiyatının Samsung Galaxy Fold Gibi (2.000 euro) çok pahalı olacağı söylenen telefon, genel olarak kullanıcılardan olumlu tepki alıyor. Birçok kaynak modeli en kullanışlı duran katlanabilir akıllı telefonlardan birisi olarak nitelendiriyor.

İlgili Video