reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider Man Far From Home’da dönecek sürpriz isim

Avengers Endgame sonrasında değişecek Marvel dünyasının ilk ayağı olan Spider Man Far From Home filminde beklenmedik bir ismin geri döneceği ortaya çıktı.

Spider Man Far From Home detayları

Marvel hayranlarının odağında uzun zamandır Avengers Endgame var. Bu filmin Marvel Sinematik Evreni’nde bir dönemi sonlandırması ve yeni kahramanlara kapı açması bekleniyor. Onun hemen ardından ise Spider Man Far From Home’u izleyeceğiz. Filmin tam olarak hangi zamanda geçtiğini henüz bilmiyoruz fakat detaylar ufak ufak netleşiyor. Kısa bir süre önce filmin ilk fragmanı gün yüzüne çıktı ve nasıl bir hikaye izleyeceğimize dair ilk ipuçlarını verdi. Şimdi ise geri dönecek karakterler belli olmaya başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadline sitesinin haberine göre Spider Man: Homecoming filminde Peter Parker’ın hoşlandığı Liz karakteri geri dönüyor. Karaktere hayat veren Laura Harrier Spider Man Far From Home filminin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Liz sadece Peter Parker’ın hoşlandığı kız değil, aynı zamanda ilk filmin kötüsü olan Vulture’ın kızı. Liz’in dönüşü Michael Keaton’ın hayat verdiği Vulture’ın da filmde yer alacağı anlamına geliyor olabilir. Elbette işin bu kısmı henüz netleşmiş değil.

İlginizi çekebilir

Spider Man Far From Home ilk fragman