reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Şaşırtan Spider-Man Far From Home sürprizi

Geçtiğimiz ay izleyici karşısına çıkan Spider-Man Far From Home, Avengers Endgame taktiği uygulayarak beyaz perde macerasın uzatmaya hazırlanıyor. Bu gelişme ise Örümcek Adam hayranlarını fazlasıyla şaşırttı.

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni‘nin üçüncü faz Far From Home filmiyle birlikte son buldu. Ondan önce vizyona giren Avengers Endgame inanılmaz bir gişe hasılatı elde ederek sinema tarihine geçmeyi başardı. Bunun mümkün olması için Marvel ufak bir taktik yaptı. Normalde Avengers Endgame‘den çıkartılan sahnelerin bir kısmını geri ekleyip, filmin vizyon macerasını devam ettirdi. Böylece Endgame’in Avatar’ı geçip önemli bir rekoru ele geçirmesi mümkün oldu. Sony stüdyoları da Marvel’ın taktiklerini uyguluyor gibi görünüyor. Spider-Man Far From Home filminin bu taktiği birebir uygulayacağı ortaya çıktı. Screen Rant sitesinin haberine göre Far From Home toplamda dört dakika süren yeni sahnelerle vizyona macerasına devam edecek. Bu dört dakikalık kesilmiş görüntülerde ne yaşanıyor, neler oluyor, bilinmiyor. Bu da işin sürpriz yanı olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home gişesi

Öte yandan Far From Home, Sony’nin en çok kazandıran filmi olmuş durumda. Jon Watts’ın yönettiği film Amerika’a 376 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Uluslararası pazarlardaki kazanç ise 732 milyon dolar olarak açıklandı. Bu da filmin güncel gişe hasılatının 1,109 milyar dolar olduğu anlamına geliyor. Görünen o ki Sony bu kazancı biraz daha artırmak istiyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı