reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home’dan fragman rekoru

Avengers Endgame sonrasında vizyona girecek olan Spider Man Far From Home ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Bu fragman izlenme sayısıyla Sony’nin yüzünü güldürdü.

Marvel Sinematik Evreni‘nin parçası olan Spider-Man’in beyaz perde maceraları devam ediyor. Avengers Infinity War‘un finalinde toz bulutuna dönüştüğünü gördüğümüz kahramanımız Avengers Endgame’de neler yaşayacak, henüz bilmiyoruz. Buna rağmen ondan sonra gelecek Spider Man Far From Home filminin fragmanı çoktan gün yüzüne çıktı. Herkesin büyük ilgi gösterdiği bu fragmanın Sony stüdyoları adına önemli bir rekora imza atması da uzun sürmedi.

Spider Man Far From Home hızlı başladı

Deadline sitesinin haberine göre Spider Man Far From Home’un fragmanı 24 saat içinde Marvel hayranlarının akınına uğradı. Filmin ilk günkü izlenme sayısı 116 milyona kadar ulaştı. Bu rakam özellikle Sony stüdyoları açısından fazlasıyla dikkat çekici. Çünkü Far From Home ilk 24 saat içinde en çok izlenen Sony fragmanı oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan fragman rekorları Marvel stüdyolarından soruluyor diyebiliriz. Avengers Infinity War’un ardından Avengers Endgame de ilk 24 saat içinde izlenme rekoru kırmıştı. Bu rekor hala 289 milyon izlenme ile Endgame filminde. Bakalım Spider-Man diğer tanıtımlarıyla bu rekora yaklaşmayı başarabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home ilk fragman