reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Marvel’ın Spider-Man Far From Home kararı

Herkesin gözü Avengers Endgame filmindeyken ondan hemen sonra izleyici karşısına çıkacak olan Spider-Man Far From Home için enteresan bir karar alındı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in hemen ardından seyredeceğimiz ilk Marvel yapımı SpiderMan Far From Home olacak. Başrolünde Tom Holland’ın yer alacağı bu film bir nevi Endgame spoiler’ı veriyor diyebiliriz. Bir anlamda Örümcek Adam’ın hayatta kalacağını ve yeni maceralara atılacağını ortaya koyuyor. Üstüne geçtiğimiz aylarda Spider-Man Far From Home’dan ilk fragmanı da izledik. Yani az çok filmden ne bekleyeceğimizi biliyoruz. Buna rağmen yakın gelecekte ikinci fragmanın gelmeyeceği ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Screen Rant sitesinin haberine göre Marvel ve Sony stüdyoları Spider-Man Far From Home için ortak bir karar aldı. Avengers Endgame vizyona girmeden filme dair yeni fragman paylaşılmayacak. Böylece odağın Endgame’den kaymaması sağlanacak. Öte yandan paylaşılacak ikinci fragmanın dördüncü Avengers filmine dair spoiler içerme ihtimali de bulunuyor. Bu da Marvel hayranlarının henüz paylaşılmayan ikinci SpiderMan Far From Home fragmanını fazlasıyla merak etmesine neden oluyor.

Açıkçası bizce SpiderMan Far From Home için ilk fragman da paylaşılmamalıydı. Bu sayede odağın tamamen Avengers Endgame’de kalması sağlanabilirdi. Olsun, geç olsun da güç olmasın diyelim.

İlginizi çekebilir

Son Avengers End game fragmanı