reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Avengers Endgame öncesi yeni Spider-Man Far From Home fotoğrafları

Hepimiz Avengers Endgame filmine odaklanmış olsak da, ondan hemen sonra Spider-Man Far From Home izleyici karşısına çıkacak. Heyecan uyandıran bu filmden yeni görseller gün yüzüne çıktı.

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği yeni Spider-Man filmi hemen Avengers Endgame sonrasında karşımıza çıkıyor. Bu sebeple Marvel hayranlarının ilgiyle takip ettiği işlerden biri. Herkes Endgame sonrasında neler olacağını, MCU’nun nasıl bir rota çizeceğini merak ediyor. Fakat Far From Home, Endgame’e dair keyif kaçıran herhangi bir detayı ortaya çıkartmamak için büyük çaba harcıyor. Filmin ikinci fragmanı sırf bu sebeple ertelendi. Buna rağmen tanıtım çalışmaları tamamen durdurulmuş değil. Kısa bir süre önce filmden iki yeni görsel izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Bu görsellerin ilkinde Spider-Man’i MJ’yi kurtarırken görüyoruz. Bu karenin bir benzeri filmin set fotoğraflarında karşımıza çıkmıştı. Bu sebeple bu fotoğraf bizler için yeni bir detay içermiyor. Diğer görselde ise kamuflaj kostümlü Spider-Man’i SHIELD karşısında görüyoruz. Nick Fury ve Maria Hill ile iletişime geçmiş halde. Yani Avengers Endgame sonrasında bu iki karakterin geri döneceğini düşünmek pek de yanlış olmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home normalde 5 Temmuz’da izleyici karşısına çıkacaktı. Geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruyla birlikte filmin üç gün önce yani 2 Temmuz’da beyaz perdede yerini alacağı ortaya çıktı. Filmden paylaşılan yeni fotoğrafları haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı