reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi
Xiaomi

Xiaomi’den müjdesi verilen dikkat çekici iki yeni amiral gemisi

Akıllı telefon dünyasının en önemli firmalarından Xiaomi, ortaya çıktığı kadarıyla iki yeni amiral gemisi üzerinde çalışıyor. İddialı telefonlar yolda bulunuyor.

Xiaomi Mi Mix 3 5G ve Mi 9 şu an firmanın Snapdragon 855 işlemciye sahip iki akıllı telefon modeli. Ancak şirket 2019’da bu işlemciyi daha fazla cihazda kullanacak gibi görünüyor. Çünkü sızan bilgilere göre kesin olarak iki yeni Snapdragon 855 işlemcili amiral gemisi akıllı telefon yolda bulunuyor. Bu iki telefonda da gövdeden çıkan ön kamera sisteminin kullanılacağı söylenenler arasında yer alıyor. Günümüzde birçok firmanın kullandığı bu sistem, biliyorsunuz çok ince çerçeveli telefonlar üretilmesine imkan tanıyor. Mi Mix 3 ile kızaklı tasarıma geçen firma, bunu yeni dönemde tercih etmeyecek gibi duruyor. Kızaklı sistemler maliyeti artırıyor ve kullanıcıları “sorun çıkarma” konusunda tedirgin ediyor. Bu arada yeni modellerin eski Xiaomi amiral gemileri kadar ucuza satılması beklenmiyor. Redmi markası sonrası firmanın fiyatları bir miktar artıracağı biliniyor ve sık sık dile getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi

Xiaomi kendi modelleri yanında Redmi markasıyla da yeni modeller geliştiriyor

Burada sürekli olarak bir bütçe dostu amiral gemisinin adı geçiyor. Yine Snapdragon 855 işlemciye sahip olacak denilen telefon, fiyatından dolayı çok merak uyandırıyor. Xiaomi’nin modelleri gibi gövdeye gizlenen bir ön kameraya sahip olabileceği iddia edilen telefonun, kesin olarak 2019 içerisinde geleceği belirtiliyor. Uygun fiyatlı Redmi modellerini Türkiye’de de satışa sunan firma, ürün gamını büyütmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Şirketin Redmi Note 7 modeli