reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon mi mix 3 5G

Xiaomi, MWC 2019 etkinliğinde hangi ürünleri tanıtacak?

Teknoloji sektöründe fırtına gibi esen Xiaomi, 24 Şubat tarihinde MWC 2019 konferansını düzenliyor. Peki bu merak edile konferansta neler geliyor?

Xiaomi, 24 Şubat tarihli MWC 2019 konferansı kapsamında yeni ürün duyurusu yapacağını resmi olarak açıkladı. Elbette firma burada hangi ürünleri tanıtılacağını söylemiyor. 20 Şubat tarihinde (Galaxy S10 ailesiyle aynı gün) amiral gemisi Mi 9’u tanıtacak firma, esas dikkat çeken modelleri MWC 2019‘a bırakıyor deniyor. Yapılan tahminlere göre fuarda ilk olarak Xiaomi katlanabilir akıllı telefon karşımıza çıkacak. Dual Flex ya da Mix Flex gibi isimlerinin olacağı tahmin edilen telefon, aşağıdaki videoda da görebileceğiniz üzere sağdan ve soldan iki parça katlanır şekilde tasarlanıyor. Tablet formunu taşınabilir hale getiren telefon, gerçekten çok merak ediliyor. Modelin etkinlik kapsamında konsept olarak görücüye çıkartılacağı, satışın ise yıl sonuna doğru olacağı belirtiliyor. Fiyat ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon çok merak ediliyor

Firmanın etkinlikte bu telefona ek olarak Mi Mix 3 modelinin 5G versiyonunu da tanıtması bekleniyor. Uzun zamandır testleri yapılan bu versiyonun, normalden farklı olarak gücünü Snapdragon 845 değil Snapdragon 855 işlemciden alması bekleniyor. MWC 2019 kapsamında bunlardan başka ürünler de tanıtması beklenen Xiaomi, Çin yanında global olarak da büyümeye devam ediyor. Adı kötü haberler ile gündeme gelmeyen firma, özellikle telefon tarafında (Redmi Note 7 en büyük örnek) inanılmaz işlere imza atıyor.

İlgili Video