reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Alpha

Büyük ses getiren Xiaomi Mi Mix Alpha için resmi “katlanabilir telefon” açıklaması

Kısa süre önce ortaya çıkan Xiaomi Mi Mix Alpha için firmadan ortaya atılan söylentileri bitiren bir resmi açıklama geldi.

Güne damgasını vuran akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Mix Alpha, bazı kaynaklar tarafından bir “katlanabilir telefon” olarak nitelendirilmişti. İşte tam da bu konuda bir açıklama yapan Xiaomi CEO’su Lei Jun, modelin katlanabilir yapıda olmadığını aktardı. Bu açıdan daha çok heyecanlandıran ve alınabilir olacağı görülen telefon, görebileceğiniz üzere Huawei Mate 30 Pro‘dan daha yüksek kavisli kenarlar ile geliyor. Daha önce söylediğimiz gibi sağlam kaynak Ice Universe’nin “süper kavisli ekran” dediği bu yeni tasarım, gövdeyi tamamen saran ekranlar öncesi son seviye olarak aktarılıyor. Resmi olarak Mi 9 Pro 5G ile 24 Eylül tarihinde tanıtılacak telefon, bünyesinde bir ekran çentiği ya da deliği taşımıyor. Bu açıdan motorlu bir pop-up sistem taşıdığı düşünülen telefonun, eğer gerçekten sınırlar zorlanırsa ekran altı kamera ile gelebileceği dahi düşünülüyor. Mi Mix serisiyle her zaman şaşırtan firma, bu sefer tüm sektörü şaşkına çevirecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Alpha çok büyük merak uyandırdı

Gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden ve en üstte 12 GB RAM‘den alacak denilen telefon, 2019’un en güçlü ve ilginç modeli olacak izlenimi oluşturuyor. Çok yakında karşımıza çıkacak Mi Mix Alpha, Türkiye pazarını da kapsama alanına alıyor. Biliyorsunuz firmanın telefonları burada resmi garantili olarak alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO, gelecek akıllı telefon tasarımını gösterdi