reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha ortaya çıktı; tasarımda bir sonraki seviye!

Bir sonraki Mi Mix modeli için yeni bir isim daha karşımıza çıktı. Bu sefer yapılan resmi bir paylaşım ile Xiaomi Mi Mix Alpha gündemde bulunuyor.

Mi Mix 3‘ün yerini alacak bir sonraki Mi Mix, daha önce Mi Mix 4 ve Mi Mix 5G isimleriyle adlandırılmıştı. Şimdi ise Xiaomi Mi Mix Alpha ortaya çıktı. Farklı bir telefon olmadığı düşünülen bu yeni model, telefon sektöründeki yeni tasarım dilini bir adım yukarıya taşıyacak gibi görünüyor. Çünkü eğer sızan görseller doğruysa model “Waterfall Screen” yapısından çok daha kavisli kenarlar getiriyor. Sağlam kaynak Ice Universe’nin “süper kavisli ekran” dediği bu yeni tasarım, gövdeyi tamamen saran ekranlar öncesi son seviye olarak aktarılıyor. İlk paylaşımda bu kavisli kenarları gözler önüne seren Xiaomi, çok ses getirecek bir model tanıtıcak gibi görünüyor. Resmi olarak Mi 9 Pro 5G ile 24 Eylül tarihinde tanıtılacak telefon, 2019’un sonuna damgasını vuracak izlenimi oluşturuyor. Model için heyecan gerçekten ciddi düzeyde artıyor.

Xiaomi Mi Mix Alpha

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Alpha şu detaylara sahip olabilir

Gelen bilgilere göre gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden ve en üstte 12 GB RAM‘den alacak telefon, arkasında 108 megapiksel kamera taşıyacak. Arkasında toplam dört kamera yer alacak ve diğer kameralarının 16 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel periskop temelli telefoto + ToF olacağı söylenen Mi Mix Alpha, en üstte 1 TB dahili depolama ile alınabilecek gibi duruyor. Mi 9 Pro 5G gibi 30W hızlı kablosuz şarj destekli 4.500 mAh pil üstüne kurulduğu ve 2K çözünürlükte bir OLED ekran taşıdığı söylenen amiral gemisinin, bu inanılmaz kavisli ekranında daha önce söylediği gibi 90 Hz yenileme hızı sunması mümkün olmayabilir deniyor. Ancak bu konuda kesin bilgiler yok.

İlginizi Çekebilir

OPPO, gelecek akıllı telefon tasarımını gösterdi