reklamı kapat

POPÜLER

The Office

The Office dizisi için beklenmedik “diriltme” planı

Unutulmaz komedi dizileri arasında yer alan The Office için NBCU’nun yeni planları var gibi görünüyor. Hayranlar ise gergin.

Televizyonun en sevilen komedi dizileri arasında şüphesiz NBC’nin The Office versiyonu ver alıyor. Dizi 2013’te izleyicilere veda etse de, hayranların gündeminden pek düşmüş değil. Hatta öyle ki uzun zamandır dizinin geri döndürülmesi talep ediliyor. Geçtiğimiz yıl Saturday Night Live’da Steve Carell’ın yer aldığı bölümde bu durum dile getirilmiş ve diziden oyuncuların da yer aldığı mini bir bölüm yapılmıştı. Şimdi ise şaka gerçeğe dönüşebilir. NBCUniversal, Peacock isimli yeni bir çevrim içi yayın servisi çıkarmaya hazırlanıyor. Bu yayın servisi popüler üç NBCU serisini de ekranlara döndürüyor: Battlestar Galactica, Saved By the Bell ve Punky Brewster.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NBCU The Office dizisini geri döndürecek mi?

NBCU’nun amacı ise The Office dizisini de bu üçlüye dahil etmek. NBCU’nun Deadline‘a yaptığı açıklamada şirketin hedefinin bu olduğu kaydediliyor. The Office’in yayın haklarını geri alan kuruluş dizinin Ocak 2021’den itibaren kendi çatısı altında yayınlanacağını belirtirken yeni bölümler çekmenin de yollarını arıyor. Burada bir kez daha remake ve reboot kavramlarını açıklayalım. The Office’in reboot olarak düşünüldüğü belirtiliyor. Yani dizi sıfırdan çekilmeyecek, diziye yeni bölümler çekilecek. Bunun aynı karakterlerle olmak zorunda olmadığını da belirtelim. Steve Carell’ın da ayrıca diziye dönme ihtimali olduğunu sanmıyoruz.

The Office’in ekranlara dönme ihtimali konusunda ise hayranların kafası biraz karışık. Halihazırda zaten sevilen bir dizinin yeniden ekranlara dönmesini riskli bulanlar olduğu gibi bu konuda memnun olanlar da mevcut. Yine de aynı şeyleri izlemek istemiyorsanız Carell ve The Office’in geliştiricisi Greg Daniels’ın Office’e benzer bir uzay komedisi üzerinde çalıştığını da hatırlatalım. Netflix dizisi Space Force ile ilgili ilk detayları buradaki haberimizden okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Drake’in iptal edilince Netflix için satın aldığı dizi