reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter yıldızı Daniel Radcliffe orta çağ komedisinde

Harry Potter yıldızından orta çağ komedisi [Video]

Harry Potter yıldızı Daniel Radcliffe Miracle Workers 2. sezon ile geri dönüyor. Bu sezon tamamen başka bir hikaye anlatıyor.

Harry Potter yıldızı Daniel Radcliffe, yeni dizisiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Esasen ikinci sezonuna başlayacak olan TBS dizisi Miracle Workers, ilk sezondan tamamen farklı bir hikaye anlatacak. Bizi bu sezon yeni bir konseptte orta çağa götürecek olan dizinin ikinci sezonu Dark Ages adını taşıyor. İlk sezonda yer alan ekip, bu sezonda da kadroyu bozmadan boy gösterecek. Ancak bu kez hikaye babasının beklentilerini karşılama konusunda çok da başarılı olmayan bir prens, kötü sağlık koşullarına sahip bir çağ ve hiçbir şeyin sorgulanamadığı bir dönemde geçecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harry Potter yıldızının orta çağ macerası

Hayli optimistik ve biraz da saftirik bir prensi canlandıran Daniel Radcliffe, karakterini olmadık koşullarda buluyor. Babasının acımasız ve lider ruhlu kişiliğinin yakınından geçemeyen prens, türlü maceralara atılıyor. 10 bölümlük dizide Radcliffe’e Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni, Jon Bass ve Lolly Adefope eşlik ediyor.

Dizinin ilk sezonunu merak edenler için kısaca o sezondan da bahsedelim. İlk sezonda Daniel Radcliffe, Geraldine Viswanathan ve Karan Soni cennetteki çalışanları canlandırıyordu. Görevleri ise Steve Buscemi tarafından canlandırılan Tanrı’nın Düna’yı yok etmesini önlemekti.

İkinci sezon orta çağ komedisiyle daha da eğlenceli bir hikaye sunuyor gibi görünüyor. Miracle Workers: Dark Ages 28 Ocak 2020‘de bölümlerini yayınlamaya başlayacak. İlk fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.