reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Miracle Workers Harry Potter

Harry Potter’ın yıldızından yeni fantastik dizi: Miracle Workers [Video]

Harry Potter karakteriyle akıllarda yer etmeyi başaran Daniel Radcliffe yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Fantastik komedi türündeki Miracle Workers ilk fragmanıyla karşımıza çıkıyor.

Advertisement

J.K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter serisi sadece kitap değil sinema dünyasının da en sevilenleri arasında yer alıyor. Fakat serinin genç oyuncuları Harry Potter’ın etkisinden kurtulup akılda kalıcı farklı projelerde yer alma sıkıntısı yaşıyor. Bunun tek istisnası ise Emma Watsons olabilir. Direkt Harry Potter karakteriyle karşımıza çıkan Daniel Radcliffe ise şimdilerde farklı bir yapımla boy göstermeye hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mini dizi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Miracle Workers, Simon Rich‘in 2012’de okuyucuların beğenisine sunulan What in God’s Name kitabına dayanıyor. TBS kanalında ekrana gelecek bu dizide Tanrı emekliye ayrılmaya karar veriyor. Fakat bununla birlikte insanlık ve dünya için son gelmiş oluyor. Tanrı rolünde karşımıza Steve Buscemi çıkıyor. Daniel Radcliffe ve Geraldine Viswanathan ise meleklere hayat veriyor. Yedi bölüm sürmesi planlanan bu mini dizi şu sözlerle özetleniyor: Cennete ve orada yaşananlara odaklanan bu dizi temelde insanların kurtarmaya değer olduğunu anlatmaya çalışıyor. 

İsmiyle meleklere hitap eden Miracle Workers dizisi ilk bölümüyle Amerika’da 12 Şubat 2019‘da ekrana gelecek. Paylaşılan kısa ama enteresan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.