reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone Rambo 5 Last Blood

Sylvester Stallone’dan Rambo 5 Last Blood müjdesi

Beyaz perdenin yaşayan efsanelerinden Sylvester Stallone yakında Rambo 5 Last Blood filmiyle geri dönmeye hazırlanıyor. Sevilen oyuncu serinin beşinci filmiyle ilgili heyecan uyandıran gelişmeyi kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir videoyla açıkladı.

İsterseniz önce Rambo 5 projesine dair bildiklerimizi kısaca hatırlatalım. Amerikanın beyaz perdedeki kahramanı Rambo yaşlanmaya meydan okuyor ve Rambo Last Blood ile macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Ona bu projede Paz Vega eşlik ediyor. Paylaşılan özet ise filme dair ilk bilgileri şu sözlerle özetliyor: Rambo sonunda Amerika topraklarına, Arizona‘ya yerleşiyor. Şehir hayatından uzakta, kırsal bir bölgede aile çiftliği satın alıp sakin bir hayata adım atmak istiyor. Fakat Meksikalı insan tacirlerinin hareketleri dikkatinden kaçmıyor. Onların genç kızları kaçırdığını ve fuhuşa sürüklediğini anlıyor. Üvey kardeşi kaçırılan gazeteci Carmen Delgado ile ortaklık kurarak harekete geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısacası bizleri bir emeklilik hikayesi bekliyor diyebiliriz. Rambo 5’in çekimleri bir süredir devam ediyordu. Set görüntülerini de Sylvester Stallone‘un sosyal medya hesaplarından takip ediyorduk. Tecrübeli oyuncu yaptığı son paylaşımla birlikte Rambo 5 Last Blood filminin çekimlerini tamamladıklarını duyurdu. Hayranlara şu sözlerle hitap etti: “Hepsi bu kadardı. Rambo 5 Last Blood filmindeki son sahnemi çektim. Harika bir serüven oldu. Bu karakter bana 1980’de sunulmuştu. Aslına bakarsanız kimse bu rolü oynamak istemiyordu. Hatta karakter için 11. tercihtim. İnsanlar bu filme neredeyse lanetlenmiş bir film gibi bakmaya başlamıştı. Ben ise bunun şahane bir fırsat olduğunu düşünmüştüm.”

Sylvester Stallone bu duygusal açıklamasıyla Rambo’nun kendisi için önemini gözler önüne seriyor. Bakalım beşinci film izleyicileri memnun edebilecek mi?

 

View this post on Instagram

 

It’s a long long road that has been traveled … thank you for the support…

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı