reklamı kapat

POPÜLER

Rambo 5 Sylvester Stallone

Sylvester Stallone’lu Rambo 5 bekleyişi uzun sürmeyecek

John Rambo’nun beyaz perde macerasını sonlandıran Rambo 5 filminin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı sonunda netleşti. Bekleyiş uzun sürmeyecek.

Eğer şimdiye kadar Rambo 5’le ilgili gelişmeleri takip etmediyseniz filme dair bildiklerimizi kısaca özetleyelim. Öncelikle filmin tam adı Rambo 5 Last Blood olacak. Yönetmenliğini Adrian Grunberg’in üstlendiği film bir anlamda emeklilik hikayesi olacak. Paylaşılan resmi özete göre John Rambo sonunda Amerika topraklarına yerleşiyor. Kendine yaşamak için Arizona’yı seçiyor. Şehir hayatından uzakta, kırsal bir bölgede aile çiftliği satın alıp sakin bir hayata adım atmayı istiyor. Burada kendine bir aile ediniyor. Rambo 5 filminde onun ailesi olarak gördüğü sadece iki kişi var. Biri Maria diğeri ise Gabriella. Burada kurduğu hayat Meksikalı insan tacirlerinin Gabriella’yı kaçırmasıyla alt üst oluyor. Onların genç kızları kaçırdığını ve fuhuşa sürüklediğini anlıyor. Üvey kardeşi kaçırılan gazeteci Carmen Delgado ile ortaklık kurarak onları durdurmak üzere harekete geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beyaz perdenin efsanelerinden Sylvester Stallone bir kez daha John Rambo olarak beyaz perdeye geri dönüyor. Ona Paz Vega, Óscar Jaenada, Yvette Monreal, Adriana Barraza ve Sergio Peris-Mencheta gibi isimler eşlik ediyor. Rambo 5 20 Eylül 2019 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı