reklamı kapat

POPÜLER

Rambo 5 Last Blood filminden ilk fotoğraf ortaya çıktı

Sylvester Stallone’un beyaz perdeye dönmesine vesile olacak Rambo 5 Last Blood filminin çekimleri devam ediyor. Açıklanan tüm detayların ardından filmden ilk fotoğraf da gün yüzüne çıktı.

Rambo 5 uzun zamandır adı anılan ve beklenen bir projeydi. Sylvester Stallone da geçtiğimiz dönemlerde bu hayalin gerçek olması için büyük çaba harcadı. Onun çalışmaları bir süre önce meyve verdi. Önce Rambo 5 için hazırlıklar tamamlandı ardından da çekim süreci başladı. Bu arada filmin adının Rambo 5 Last Blood olacağı belli oldu. Daha önce paylaşılan detaylara bakılırsa Rambo sonunda Amerika topraklarına dönüyor ve Arizona‘ya yerleşiyor. Şehir hayatından uzakta, kırsal bir bölgede aile çiftliği satın alıp sakin bir hayata adım atmak istiyor. Ancak bu planları kısa süre içinde suya düşüyor. Meksikalı insan tacirlerinin sınırdaki hareketlerini fark ediyor. Onların genç kızları kaçırdığını ve fuhuşa sürüklediğini anlıyor. Üvey kardeşi kaçırılan gazeteci Carmen Delgado ile ortaklık kurarak harekete geçiyor. Filmde Sylvester Stallone’un yanı sıra Paz Vega, Óscar Jaenada, Yvette Monreal, Sheila Shah ve Sergio Peris-Mencheta gibi isimlerin rol alması bekleniyor.

Yönetmenliğini Adrian Grunberg‘in üstlendiği Rambo 5: Last Blood ne zaman vizyona girecek daha belli değil. Bu önemli detayın da çok yakında ortaya çıkacağını tahmin ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı