reklamı kapat

POPÜLER

Rambo 5 Sylvester Stallone

Sylvester Stallone’lu Rambo 5 filminin adı netleşti

Son zamanlarda Sylvester Stallone hem Creed hem de Rambo ile gündeme geliyor. Sonunda çok konuşulan Rambo 5 filminin adı da belli oldu.

Aslına bakarsanız beşinci Rambo filmi pek çok farklı iddiayla gündeme geliyor. Bu söylentilerden biri de projenin adıyla ilgiliydi. Bir süredir filmin adının Rambo Last Blood olabileceği konuşuluyordu. Ancak beklenen resmi açıklama bir türlü gelmemişti. Uzun zamandır merak edilen bu detay The Hollywood Reporter tarafından onaylandı. Sylvester Stallone’a Paz Vega‘nın eşlik edeceği filmin adı Rambo 5: Last Blood olacak. Böylece Rambo First Blood ile bir paralellik sağlanıyor.

Serinin beşinci filmi bir nevi emeklilik hikayesi hissiyatı veriyor. Rambo sonunda Amerika topraklarına, Arizona‘ya yerleşiyor. Şehir hayatından uzakta, kırsal bir bölgede aile çiftliği satın alıp sakin bir hayata adım atmak istiyor. Fakat Meksikalı insan tacirlerinin hareketleri dikkatinden kaçmıyor. Onların genç kızları kaçırdığını ve fuhuşa sürüklediğini anlıyor. Üvey kardeşi kaçırılan gazeteci Carmen Delgado ile ortaklık kurarak harekete geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Adrian Grunberg‘in üstlendiği Rambo 5: Last Blood filminin ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil. Fakat çekimlerin İspanya ve Bulgaristan’da gerçekleştirileceğini biliyoruz. Bakalım seneler sonra gelen devam filmi izleyicileri memnun edebilecek mi?

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı