reklamı kapat

POPÜLER

Rambo Last Blood

Efsane geri geliyor; Rambo: Last Blood filminden ilk fragman [İzle]

Rambo serisini seviyorsanız yeni gelen fragman sizi heyecanlandıracak. Çünkü Rambo yıllar sonra izleyiciler karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu yılın sonlarına doğru izleyebileceğimiz Rambo: Last Blood filmden ilk fragman geldi.

Rambo serisi tam 11 yıl sonra tekrar izleyici karşısına çıkıyor. İlk Rambo filmini 1982 yılında izlediğimiz serinin 72 yaşındaki ünlü oyuncusu Sylvester Stallone‘dan aylar önce Rambo 5 filmiyle ilgili bir itiraf gelmişti. Rambo: Last Blood ile beyaz perdeye dönen ama aynı zamanda bu filmle veda edecek olan Stallone, bu film için spor salonlarına geri döndüğünü söylemiş ancak süreçte oldukça zorlandığını ve sağlık sorunları yaşadığını belirtmişti. Rambo 5: The Last Blood ismiyle karşımıza çıkan yeni film, ilk filmden tam 40 yıl sonra izleyicilerin karşısına çıkıyor. Filmin yönetmenliğini Adrian Grunberg üstleniyor. Oyuncuları baktığımızda ise Rambo karakterine can veren Sylvester Stallone’un yanında Paz Vega, Óscar Jaenada, Yvette Monreal, Adriana Barraza ve Sergio Peris-Mencheta gibi oyuncular yer alıyor. Ramboyu bu filmde sakin bir hayata çekilmeye çalışırken buluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rambo: Last Blood ne zaman vizyona giriyor?

Bir aile çiftliği alan Rambo, kendine bir aile de kuruyor. Ailesinde ise Maria ve Gabrialla var. Sakin bir hayat seçmesine rağmen başrolümüzün Meksikalı insan tacirleriyle yolu kesişiyor. Gabriella’yı kaçıran insan tacirlerinin peşine düşen Rambo, yine seyirciye soluk soluğa izlenecek bir macera / aksiyon filmi sunuyor. Rambo V olarak da adlandırılan ve sonuna kadar aksiyon dolu olacağı tahmin edilen film, 20 Eylül 2019 tarihinde izleyici karşısına çıkıyor.