reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone Rambo 5

Sylvester Stallone’dan Rambo 5 Last Blood paylaşımı

Sylvester Stallone yakında Rambo 5 Last Blood filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Son gelişmelere bakılırsa bu sefer biraz farklı bir Rambo hikayesi seyredeceğiz.

Daha önce paylaşılan Rambo 5 özetine bakılırsa kahramanımız onunda Amerika topraklarına, Arizona’ya yerleşiyor. Şehir hayatından uzakta, kırsal bir bölgede aile çiftliği satın alıp sakin bir hayata adım atmak istiyor. Fakat Meksikalı insan tacirlerinin hareketleri dikkatinden kaçmıyor. Onların genç kızları kaçırdığını ve fuhuşa sürüklediğini anlıyor. Üvey kardeşi kaçırılan gazeteci Carmen Delgado ile ortaklık kurarak harekete geçiyor.

 

View this post on Instagram

 

Rambo and his “adopted” family, Gabriella @yvettemonreal and Maria @adrianabarrazaoficial …. The people he loves and lives to protect ….#rambo5 #yvettemonreal

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on


Sylvester Stallone onun için fazlasıyla önemli olan bu projeyi kendi Instagram hesabı üzerinden tanıtmaya devam ediyor. Efsane oyuncunun yaptığı son paylaşımda onun sonradan edindiği ailesini tanıma fırsatı elde ediyoruz. Onun ailesi olarak gördüğü iki kişi var. Biri Maria diğeri ise Gabriella. Üstelik Gabriella hikayede oldukça önemli bir yere sahip. Onun kaçırılmasıyla kahramanımız eski günlerine geri dönüyor ve son Rambo macerası başlıyor. Bu karaktere Yvette Monreal hayat veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Adrian Grunberg’in üstlendiği Rambo 5 Last Blood filminin vizyon tarihi henüz belli değil. Ancak bu hikayenin 2019 yılı içinde beyaz perdedeki yerini alması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı