reklamı kapat

POPÜLER

Rambo 5 Last Blood

Rambo 5 Last Blood filminin kötüsü belli oldu

Başrolünde Sylvester Stallone efsanesinin yer alacağı Rambo 5 Last Blood filmine dair yeni detaylar belli oluyor. Şimdi de filmin kötüsüne kimin hayat vereceği açıklandı.

Aslına bakarsanız Rambo 5’e dair dedikodular çok eskilere dayanıyor. Sylvester Stallone’un bu konudaki çabaları sonunda meyvesini verdi. Önce projenin geleceği netlik kazandı. Ardından Rambo 5’in çekimlerine başlandı. Setin kurulmasından bu yana her gün yeni bir gelişme ortaya çıkıyor. Daha dün filmin adının Rambo 5 Last Blood olacağı açıklanmıştı. Şimdi ise filmde insan taciri Meksikalı lidere hayat verecek oyuncu seçildi. Screen Rant’ın haberine göre Rambo’nun yeni düşmanına Sergio Peris-Mencheta hayat verecek. Onun karakterinin ismi henüz bilinmiyor. Fakat kahramanımızın durdurmaya çalıştığı tüm olumsuzluklardan onun sorumlu olduğunu söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce paylaşılan detaylara bakılırsa Rambo sonunda Amerika topraklarına dönüyor ve Arizona‘ya yerleşiyor. Şehir hayatından uzakta, kırsal bir bölgede aile çiftliği satın alıp sakin bir hayata adım atmak istiyor. Ancak bu planları kısa süre içinde suya düşüyor. Meksikalı insan tacirlerinin sınırdaki hareketlerini fark ediyor. Onların genç kızları kaçırdığını ve fuhuşa sürüklediğini anlıyor. Üvey kardeşi kaçırılan gazeteci Carmen Delgado ile ortaklık kurarak harekete geçiyor.

Yönetmenliğini Adrian Grunberg‘in üstlendiği Rambo 5: Last Blood ne zaman vizyona girecek henüz bilmiyoruz. Ancak bu detayın da çok yakında ortaya çıkacağını umuyoruz.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı