reklamı kapat

POPÜLER

james gunn dc marvel

Suicide Squad 2 Marvel’dan kovulan James Gunn’a emanet

Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn olaylı bir şekilde Marvel stüdyolarından kovulmuştu. Yönetmenin bu olayların ardından DC saflarına geçtiği ortaya çıktı.

Marvel stüdyolarından DC’ye transfer

Bu ilgi çekici haber The Wrap tarafından ortaya atıldı. İlk iddialar Warner Bros.’un James Gunn ile görüşme halinde olduğu yönündeydi. Plan onun Suicide Squad 2’nin senaryosunu yazması üzerine kuruluydu. Eğer anlaşma sağlanırsa yönetmenliğin de gündeme gelebileceği konuşuluyordu. Bu şaşırtıcı gelişmeden birkaç saat sonra asıl bomba patladı. Herkes söylentilerin yalanlanmasını beklerken Polygon Warner Bros. ile irtibata geçti ve söylentilerin gerçek olduğu onaylandı. Öyle ki stüdyo “görüşme halindeyiz” açıklaması yapmadı, direkt James Gunn ile anlaşmaya varıldığını duyurdu. Son haberlere bakılırsa Suicide Squad 2’nin senaryosunu gerçekten Gunn kaleme alacak. İşin yönetmenlik yanı ise henüz belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

David Ayer‘in yönettiği Suicide Squad ile büyük hayal kırıklığı yaratan stüdyo bu problemi temelden çözmek istiyor gibi görünüyor. Tüm imza kampanyalarına rağmen Marvel tarafından işe alınmayan James Gunn‘ı saflarına çekerek gidişatı düzeltmeyi umuyorlar. Bakalım bu ortaklık DC hayranlarının beklediği sonucu verecek mi? Bekleyip hep birlikte göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Fragman