reklamı kapat

POPÜLER

DC

DC cephesinde heyecanlandıran James Gunn söylentisi

DC sinema evreni büyük bir değişime hazırlanıyor. Bu değişimi Guardians of the Galaxy ile tanıdığımız James Gunn‘ın yöneteceği iddia ediliyor.

Bildiğiniz gibi DC dünyası beyaz perdede bir türlü arzu edilen seviyeye ulaşamadı. Batman v Superman, Justice League ve Suicide Squad büyük hayal kırıklığı oldu. Bu kötü gidişatı aşmayı başaran iki yapım vardı: Wonder Woman ve Aquaman. Batman solo filmiyle yola devam etmeye hazırlanan Warner Bros. stüdyoları Ben Affleck engeline takıldı. Stüdyonun yeni bir oyuncu bulup farklı bir şekilde yola devam etmekten başka şansı kalmadı. Robert Pattinson‘ın Batman’iyle birlikte DC sinema evreni için yeni bir dönemin başlayacağı konuşuluyor.

Yeni DC sinema evreni geliyor

We Got This Covered‘ın haberine göre DC sinema evreni bir anlamda sıfırlanacak. Wonder Woman ve Aquaman başarılı oldukları için yollarına devam edecek. Fakat bundan sonraki Batman, Supergirl, The Suicide Squad gibi yapımlar farklı bir gerçeklikte geçecek. Üstelik Warner Bros stüdyolarının temelleri atılacak bu yeni dünyayı James Gunn’a emanet edeceği söyleniyor. Guardians of the Galaxy ile büyük ün kazanan yönetmen eski tweetleri sebebiyle Disney tarafından kovulunca DC’ye transfer olmuştu. Onun Suicide Squad filmini yeniden ele alacağı ortaya çıkmıştı. Son gelişmeler yeni DC dünyası James Gunn‘ın fikirleri etrafında şekillenecek diyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette bu söylentiler henüz doğrulanmadı. Gözler Warner Bros stüdyolarından gelecek resmi açıklamaya çevrilmiş durumda. Neler olacağını merakla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı