reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman

Aquaman yönetmeninden fragman eleştirilerine yanıt

DC çizgi romanlarından uyarlanan Aquaman yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fakat paylaşılan fragmanlar bazı hayranlar tarafından fazlasıyla eleştirildi. Aquaman’in yönetmeni James Wan da bu eleştirilere yanıt vermeyi tercih etti.

Advertisement

Warner Bros. stüdyolarının DC uyarlamaları konusunda yüzü gülmüyor diyebiliriz. Büyük umut bağlanan Batman v Superman, Suicide Squad ve Justice League istenen başarıyı elde edemedi. Wonder Woman bu işler arasında öne çıkmayı başaran yegane yapım oldu. Bu sebeple Warner Bros. bir süreliğine solo yapımlara odaklanacak gibi görünüyor. Ufukta Aquaman, Shazam ve Wonder Woman 2 görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunların arasında Aquaman en fazla merak edilen işlerden biri. Şimdiye kadar başarılı işlere imza atan James Wan‘ın ortaya nasıl bir süper kahraman filmi çıkartacağı merak ediliyor. Fakat paylaşılan fragmanlar fazlasıyla detay içeriyor gibi görünüyor. Bu yüzden DC hayranlarının bir kısmı fragmanların haddinden fazla detay içerdiğini, filme dair merak edecek bir şey bırakmadığını dile getiriyordu. Hayranlardan biri yönetmene neden fragmanda her şeyi gösterdiklerini sordu. James Wan da oldukça net bir şekilde filmde görülecek çok fazla detay olduğunu ifade etti. Fragmanda çok fazla şey gösterdiklerine dair suçlamaları reddetti. Bakalım James Wan mı yoksa DC hayranları mı haklı çıkacak?

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe Altyazılı Son Fragman