reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman Wonder Woman

Aquaman filmindeki Wonder Wonder göndermesinin perde arkası

Jason Momoa’nın rol aldığı Aquaman filmindeki Wonder Woman göndermesinin altından beklediğimizden çok farklı bir sebep çıktı!

Önce kısaca hatırlatalım, Aquaman filminin bonus sahnesinde ufak bir Wonder Woman göndermesi yer alıyordu. Duvarda asılı gazetelerden birinde “Wonder Woman Aquaman ile birlikte oldukları söylentilerini yalanladı” yazıyordu. Normalde DC hayranları bunun sadece eğlenceli bir gönderme olduğunu düşünmüştü. Meğer bu aslında o dönemki Flashpoint filmine bir göndermeymiş. Bunu açıklayan Warner Bros stüdyolarından Neil Daly oldu. O dönemki planları şu sözlerle özetledi: “Gazetedeki Coast Şehri direkt olarak Hal Jordan’a yani Green Lantern’e yapılmış bir göndermeydi. “Woman Woman Aquaman ile ilişkileri yalanladı” haberi ise zannedilenin aksine komik bir gönderme olsun diye değildi. Aquaman’i çekerken The Flash’ın filminde Flashpoint hikayesinin anlatılacağını düşünüyorduk. Amacımız Flashpoint dünyasındaki Wonder Woman ve Aquaman’e gönderme yapmaktı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette Warner Bros stüdyolarının The Flash filmi planları değişti. Durum böyle olunca bu gönderme de bir anda boşa çıkmış oldu. Sahnenin amacı farklı olsa da, şimdi bu haber eğlenceli bir gönderme olmanın ötesine geçemiyor. Fakat bu haliyle de oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Türkçe altyazılı son fragman