reklamı kapat

POPÜLER

Justice League 2

Wonder Woman yönetmeninden Justice League 2 yorumu

Wonder Woman filminin yönetmenliğini üstlenen Patty Jenkins bir süre daha Justice League 2 filminin çekilmemesi gerektiğini düşünüyor. Bunun için de oldukça mantıklı bir açıklaması var.

Bildiğiniz gibi Warner Bros stüdyolarının DC çizgi romanlarından uyarladığı yapımlar istenen başarıyı elde etmekte zorlanıyor. Bu kötü gidişatın iki istisnası var. İlki Gal Gadot’un rol aldığı Wonder Woman, ikincisi Jason Momoa’yı seyrettiğimiz Aquaman. Wonder Woman serisinin yönetmenliğini üstlenen Patty Jenkins, Warner Bros stüdyolarının bir süre solo filmlere ağırlık vermesi gerektiğini düşünüyor. Bu düşüncesini de şu sözlerle ifade ediyor:

“Justice League gibi filmleri beyaz perdeye taşımanın fazlasıyla zor olduğunu düşünüyorum. Eğer iyi yapılırsa ortaya şahane bir iş çıkıyor. Fakat bambaşka karakterleri bir araya getirip hikayeyi onların zaman akışına uydurmak çok zor. Bu yüzden yakın gelecekte Justice League 2 filminin çekilmemesini umuyorum. DC’nin bütün karakterleri şahane. Bu yüzden önce Aquaman 2, The Flash gibi filmleri izlemeyi tercih ediyorum. Bilemiyorum, asla yapılmamalı demiyorum. Fakat bence herkes önce tek başına parlamalı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Patty Jenkins DC uyarlamalarının en büyük sıkıntısına parmak basmış. DC karakterlerinin önce tek başlarına izleyiciye tanıtılması, ardından bir araya gelmeleri gerekiyor. Bakalım Warner Bros Justice League 2 için neler planlıyor?

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman