reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 3

Patty Jenkins’in Wonder Woman 3 planları

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve büyük ilgi gören Wonder Woman yakında geri dönmeye hazırlanıyor. Daha ikinci filmi izlemeden Wonder Woman 3 için planlar başlamış gibi görünüyor.

Wonder Woman 3 çalışmaları

Warner Bros. stüdyolarının başı DC uyarlamalarıyla dertte. Şimdiye kadar izlediğimiz yapımlar beklenen başarıya ulaşamadı. Büyük bir kısmı hayal kırıklığı olmanın ötesine gidemedi. İzleyiciler tarafından beğenilse de, gişe hasılatı Warner Bros’un beklediği seviyeye ulaşamadı. Bu kötü gidişata son veren Wonder Woman olmuştu. Onu Jason Momoa’nın rol aldığı Aquaman izledi. Yakında Wonder Woman 1984’ü seyredeceğiz. Fakat daha o vizyona girmeden üçüncü film için çalışmalar, planlamalar başlamış gibi görünüyor. En azından serinin yönetmenliğini üstlenen Patty Jenkins’in açıklamaları öyle diyor. Başarılı yönetmen geçtiğimiz günlerde Vanity Fair‘a konuştu ve şu sözleri sarf etti: “Daha şimdiden Wonder Woman 3 için oldukça netbir planım var. Filmi ben mi yönetirim, başka biri mi, henüz bilmiyorum. Fakat benim versiyonum olan Wonder Woman’ın hikayesinin nasıl son bulacağını şimdiden görebiliyorum. Şimdiden çok istekliyim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Wonder Woman serisi devam ettiği sürece kamera arkasında Patty Jenkins’i göreceğimize inanıyorum. Warner Bros ondan kolay kolay vazgeçmeyecektir. Onun aklındaki finali de fazlasıyla merak ediyoruz. Bakalım Wonder Woman 3 için neler planlıyor?

İlginizi çekebilir

Wonder Woman fragmanı