reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 3

Wonder Woman 3 hakkında netleşen ilk detay

DC’nin en sevilen kahramanlarından Wonder Woman’ın beyaz perde macerası sürüyor. Daha şimdiden Wonder Woman 3 filmine dair ilk detay netlik kazandı.

Warner Bros stüdyolarının hayal kırıklığı yaratan DC uyarlamalarında gidişatı değiştiren Gal Gadot’un rol aldığı Wonder Woman filmi olmuştu. Durum böyle olunca devam filmi de garantilendi. Yönetmenliğini Patty Jenkins’in üstlendiği Wonder Woman 1984’ün çekimleri tamamlandı. Bizler henüz ikinci filmi seyredemedik fakat Wonder Woman 3 için çalışmalar çoktan başlamış gibi görünüyor. Serinin yönetmenliğini üstlenen Patty Jenkins geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter’a konuştu. Üçüncü filme dair belli olan detayı şu sözlerle özetledi:

“Geçmişte geçen bir film daha çekmeyi planlamıyorum. Daha başka nereye gidebiliriz ki? Artık ileriye doğru gitmenin zamanı geldi. Bu yüzden üçüncü film kesinlikle günümüzde geçen bir hikaye olacak. Şimdilik sadece bunu söyleyebilirim. Henüz detayları netleşmiş değil.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz vizyona girmeyen Wonder Woman 1984’ün Soğuk Savaş döneminde geçeceğini ve Diana’nın kötü gidişata dur diyeceğini biliyoruz. İlk film de Birinci Dünya Savaşı zamanında geçiyordu. Diana hem kendini keşfetmiş hem de savaşı sonlandırmıştı. Bakalım üçüncü filmde kahramanımız hangi büyük olaya el atacak.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman fragmanı