reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 3

Patty Jenkins’in şaşırtıcı Wonder Woman 3 açıklaması

Warner Bros. tarafından paylaşılan Wonder Woman 1984’ün ilk fragmanından sonra gündeme Wonder Woman 3 ihtimali geldi. Serinin yönetmeni bu noktada kafaları karıştıran bir açıklamaya imza attı.

Bildiğiniz gibi güncel DC filmleri içinde en sevilen kahramanlardan biri kesinlikle Wonder Woman. Onun ilk solo filmi büyük beğeni topladı ve Warner Bros. stüdyoları için önemli bir başarı oldu. Dolayısıyla hemen devam filminin gelmesine şahit olduk. Gelecek sene yaz aylarında Wonder Woman 1984’ü seyredeceğiz. Peki serinin devamı gelecek mi? Patty Jenkins‘in açıklamasına bakılırsa üçüncü filmin hikayesi çoktan belirlendi ancak proje henüz netlik kazanmadı. Bunun birden fazla sebebi var.

Wonder Woman 3 hikayesi çoktan hazır

“Aslına bakarsanız daha şimdiden üçüncü filmin tüm hikayesi hazır. Alınması gereken kararlar: Bu filmi ne zaman çekeceğimiz ve değişiklik yapıp yapmayacağımız olacak. Şu an bildiğim tek bir şey varsa üçüncü film hemen gelmeyecek. İlk iki filmi arka arkaya çekmiş olduk ancak biraz ara vermenin önemli olduğunu düşünüyorum. Arada farklı işler yapmayı seviyorum. Gal Gadot’un da yer alması gereken farklı projeler var. Bu yüzden bazı kararları erkenden almak istemiyorum. Zamanı geldiğinde de bu projeyi gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceğimizi göreceğiz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki giderek popülerleşen Gal Gadot arada Wonder Woman 3 öncesinde farklı işler yapmak istiyor. Aynı şekilde son yılların en başarılı kadın yönetmenlerinden biri olan Patty Jenkins’in de çeşitli projeleri var. Warner Bros. stüdyolarının bu ikiliyi geri dönmeye ikna etmesi gerekecek gibi duruyor.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı