reklamı kapat

POPÜLER

RedmiBook 13 dizüstü bilgisayar

RedmiBook 13 tanıtıldı; bütçe dostu şık dizüstü bilgisayar

Xiaomi alt markası Redmi, Çin’de düzenlenen etkinlik kapsamında K30 ailesi yanında yeni RedmiBook 13 dizüstü bilgisayar modelini de tanıttı.

Advertisement

Redmi ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Bu doğrultuda tanıtılan en yeni ürün olan RedmiBook 13 dizüstü bilgisayar modeli, şık bir tasarıma sahip. Oldukça ince çerçeveleriyle modern görünen cihaz, tasarımsal açıdan genel olarak Apple’ın MacBook modellerini andırıyor. İsminden de anlaşılabileceği üzere 13,3 inç Full HD bir ekran üstüne kurulan dizüstü, tam portlara izin verecek kadar ince bir gövdeye sahip. Soğutma performansının yüksek olduğu aktarılan en yeni RedmiBook, üç farklı versiyon halinde alınabiliyor. Bunlar direkt olarak şu şekilde karşımıza çıkıyor:

“Intel Core i5 işlemci + 8GB RAM + 512 GB SSD + Nvidia GeForce MX250 ekran kartı
Intel Core i5 işlemci + 8GB RAM + 512 GB SSD + Nvidia GeForce MX250 ekran kartı
Intel Core i7 işlemci + 8GB RAM + 512 GB SSD + Nvidia GeForce MX250 ekran kartı”

Kutusundan Windows 10 Home ile çıkan dizüstü, firmanın kendi geliştirdiği telefon modellerine “ağ bağlantısına ihtiyaç olmadan” hızlı şekilde veri aktarımı yapabiliyor.  Bünyesinde Microsoft Office Student Edition ön yüklü bulunan RedmiBook 13 dizüstü bilgisayar, 1C hızlı şarj desteğiyle yüzde 50 doluluğa sadece 35 dakikada ulaşabiliyor.

RedmiBook 13 dizüstü bilgisayar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RedmiBook 13 Türkiye’de de satılabilir

Bu konu henüz yüzde 100 kesin değil ancak modelin ilerleyen dönemde Türkiye’ye de geleceğini düşünüyoruz. Peki fiyat? Dizüstünün başlangıç fiyatı yaklaşık 569 dolar seviyesinde. En üstteki sürüm içine 739 dolar verilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Yakında gelecek OPPO Reno3 Pro 5G