reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi RedmiBook 14 dizüstü bilgisayar
Xiaomi RedmiBook 14 dizüstü bilgisayar

Bütçe dostu dizüstü bilgisayar arayanlara özel model: Xiaomi RedmiBook 14

Xiaomi alt markası Redmi, biliyorsunuz sadece akıllı telefon tarafında kalmak istemiyor. İşte bu noktada karşımıza Xiaomi RedmiBook 14 dizüstü bilgisayar çıkıyor.

Xiaomi, dizüstü bilgisayar pazarında oldukça iddialı modeller hazırlıyor. Firma ürün gamını Redmi üzerinden de artırmak istiyor. Redmi K20 Pro ve K20 etkinliğinde tanıtılan RedmiBook 14 dizüstü bilgisayar modeli, fiyatıyla fark yaratan bir ürün. Tasarımsal olarak oldukça sade bir çizgisi olan dizüstü, 1.5 kg ağırlığa sahip. Bünyesinde tam boyutlu portlar yer alan ve fiyatına göre yeterince ince olan dizüstü, isminde de geçtiği üzere 14 inç Full HD bir ekran üzerine kuruluyor. Cihaz için birçok farklı donanım özelleştirmesi sunuluyor. İşlemci tarafında Intel Core i5 (8265U) ya da Core i7 (8565U) tercih edilebiliyor. 8 GB RAM ile gelen ve 256 GB veya 512 GB SSD ile donatılabilen RedmiBook 14 dizüstü bilgisayar, grafik tarafında ise GeForce MX250 GPU kullanıyor. Bünyesinde iki adet USB 3.0, bir adet USB 2.0, 3.5 mm kulaklık girişi ve HDMI portu yer alan ürün, söylendiği kadarıyla hafızasındaki bir videoyu tam 10 saat boyunca aralıksız oynatabiliyor. Pili 35 dakika şarj ile yüzde 50 doluluk seviyesine ulaşabilen dizüstü, şimdilik sayfada gördüğünüz tek bir renk seçeneğiyle geliyor.

Xiaomi RedmiBook 14 dizüstü bilgisayar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi RedmiBook 14 dizüstü bilgisayar temel ihtiyaçlar için fazlasıyla yeterli

Gelelim fiyat konusunda. Dizüstünün başlangıç fiyatı yaklaşık olarak 578 dolar seviyesinde. En üst donanım seviyesinde ise 723 dolar ödenmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı dizüstü