reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Kodiaq

Öğrencilerden heyecanlandıran proje; Skoda Kodiaq pickup oluyor

Öğrenci departmanı tarafından hayata geçirilen ve oluştum süreci 2.000 saati bulan proje Skoda Kodiaq için radikal değişimleri beraberinde getiriyor.

Skoda Kodiaq, ürün gamının en üstündeki isim olarak tanıtıldığı ilk günden itibaren markasını temsil etmeye devam ediyor. Bu zamana kadar farklı donanım ve versiyonlar üzerinden gündeme gelen model, bu kez yetenekli öğrencilerin elinde baştan yorumlanacak. Skoda’nın genç öğrencilerden oluşturduğu ve eğitimlerine destek verdiği bir ekip tarafından üstelenilen projenin bir adı bile var. Mountiaq adıyla tanıtımı gerçekleştirileceği duyurulan bu yeniden yorumlamayla birlikte Kodiaq’ı bir pickup modeli olarak göreceğiz. İlk adımda önemli detayları paylaşılan modeli için önümüzdeki ay içerisinde düzenlenecek etkinliği beklememiz gerecek gibi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skoda Kodiaq pickup dönüşümü neler getiriyor?

35 kişilik bir ekibin imzasını taşıyacak olan pickup dönüşümüyle birlikte bizleri önemli değişikleri beklediğini net bir şekilde söyleyebiliriz. Standart Kodiaq’ın aksine aracı iki kapılı bir pickup olarak tasarlayan öğrenciler, gövde üzerindeki değişimleri görünüm güçlendirmeleriyle destekleyecek. Tabana entegre LED ışıklandırma, ön bölüme koruma paneli ve kasa kapağı bu noktada öne çıkacak önemli değişikler arasında. Kodiaq’ın yerden yüksekliğine de el atmayı es geçmeyen ekip, burada bizleri Scout versiyonun bile ötesine geçecek bir değerle karşılayacak. Kaputunun altında 190 PS güç üreten 2.0 litrelik motoru barındıracak olan modelin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

2019 Skoda Kamiq