reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 yönetmeninin şaşırtan pişmanlığı

DC kahramanlarının beyaz perde macerası gelecek sene vizyona girecek olan Wonder Woman 1984 ile devam edecek. Fakat filmin yönetmeni şimdiden ufak bir pişmanlık yaşıyor.

Bildiğiniz gibi Wonder Woman, DC sinematik evreninin kötü gidişatını bitiren film oldu. Başarılı bir orijin filmi olmasının yanında solo kadın kahraman filmi olması büyük ilgi çekmesini sağladı. Kahramanın doğru şekilde ele alınması da büyük takdir topladı. Doğal olarak kahramanımız yakında ikinci filme kavuşuyor. Wonder Woman 1984’ün çekimleri çoktan tamamlandı. Hatta filmin yönetmeni Patty Jenkins‘in açıklamasına bakılırsa ilk test gösterimi de gerçekleştirildi. İzleyicilerden alınan olumlu tepkiler Patty Jenkins’in ufak bir pişmanlık yaşamasına neden oldu.

Wonder Woman 1984 itirafı

İkinci film normalde bu yıl kasım ayında gösterime başlayacaktı. Fakat yönetmen Diana’nın hikayesini aceleye getirmek istemediğini ifade edince Warner Bros stüdyoları filmi erteledi. Test gösteriminde seyircilerin olumlu tepkilerinin ardından Patty Jenkins gösterim tarihini ertelemiş olmanın pişmanlığını yaşadığını itiraf etti. Onun bu düşünceleri Instagram hikayelerinde video olarak paylaşıldı. Bu açıklamaları internetin gündemine getiren ise Wonder Woman News isimli Twitter hesabının paylaşımı oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette bu saatten sonra Wonder Woman 1984 filminin vizyon tarihinin yeniden değiştirilme ihtimali bulunmuyor. Tıpkı Patty Jenkins gibi bizler de 5 Haziran 2020 tarihini beklemek zorundayız. Umuyoruz ikinci film beklentileri karşılar.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı