reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Wonder Woman 1984

Heyecanlandıran Wonder Woman 1984 açıklaması

Wonder Woman 1984 filminin yönetmenliğini üstlenen Patty Jenkins, DC hayranlarının sabırsızlanmasına neden olacak bir açıklamaya imza attı. Onun bu sözleri “Neden beklemek zorundayız ki?” diye düşünmemize neden oldu.

Advertisement

Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanıyla karşımıza çıkan ve büyük heyecan yaratan Wonder Woman 1984’ün son zamanlarda heyecan uyandıran gelişmelerle karşımıza çıkmasına şahit oluyoruz. Beğeni toplayan ilk fragmanın ardından filmin yönetmeni Patty Jenkins Collider‘a konuştu. Böylece DC çizgi romanlarından uyarlanan yapımın her anlamda hazır olduğunu açıklamış oldu.

Wonder Woman 1984 hazır

“Wonder Woman 1984’ün her şeyiyle hazır olduğunu söyleyebilirim. Ancak film daha birkaç ay daha vizyona girmeyeceği için kariyerimde ilk defa hikayenin üzerinde oynamalar yapma fırsatına sahibim. Bu süreçte ekip arkadaşlarımı ‘Şunu söyle yapabilir miyiz? Bunu şöyle değiştirsek… Şununla uğraşmama izin verir misiniz?’ diye sorabiliyorum. Ufak değişiklikler yapıyoruz ama aslında film çoktan hazır. Filmin süresi 2 saat 45 dakika. Ortada 3 buçuk saatlik bir iş yok. Ben o tarz bir yönetmen değilim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Proje ilk duyurulduğunda Wonder Woman 1984  filminin 1 Kasım 2019’da vizyona gireceği açıklanmıştı. Ardından yönetmenin talebiyle stüdyo bu tarihi 5 Haziran 2020 olarak değiştirdi. örünen o ki vizyon tarihini bu kadar ertelemek çok da gerekli değilmiş. Sırf bu karar yüzünden ikinci filmi seyretmek için aylarca beklemek zorunda kalacağız. Umuyoruz ortaya çıkan sonuç bu uzun bekleyişe değer.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı